| Cristian2003 a întrebat:

Cine este mai puternic tobi=obito sau kabutomaru?

Răspuns Câştigător
| S0nofS4tana a răspuns:

Ba da ce naibii aveti frate cu Kabuto, ca de cand foloseste tehnica aia Edo Tensei toata lumea il vede zeu, eu un praf, logic ca Obito(Tobi) e mai puternic, dar lui ii e frica de Kabuto fiindca are corpul lui Madara.

11 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Obito

| Never4ever a răspuns:

Tobi.

| Pufffx a răspuns:

Tobi.

| 3my098 a răspuns:

Clar că tobi

| KinokoஐKee a răspuns:

Tobi evident.Ca si pana acum era la fel de nefolositor si inselator.E un personaj si mai problematic si mai enervant decat toti! Un personaj halal de el.E asa de excroc.

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

HAHAHAHAAHA TOBY e cel mai tare mai ales pentru ca am citit toate episoadele si am jucat toate jocurile si din tot rezulta ca din cei doi toby e cel mai tare

| NaRuToSkUmPiK a răspuns (pentru NaRuToSkUmPiK):

Si am vazut si toate episoadele si din naruto si din naruto shippuden

| Zulzon a răspuns:

Deci Obito nu este un ninja foarte puternic, dar cred ca pana si el l-ar bate pe Kabuto. Desi totusi a acaparat niste puteri noi de la snake sage, si observati ca Naruto a devenit mult mai puternic dupa ce s-a antrenat cu the toad sage. Dar tot pe Obito merg.

| FrumushikaTa14 a răspuns:

Kabuto

| Crystyzdk a răspuns:

Tobi/Madara Funda!

| claus45 a răspuns:

Kabutomaru