| anonim_4396 a întrebat:

Consider ca toti cei care vor sa arate desene pe aceasta categorie sa arate happy, vor primi sfaturi foarte bune de la alti membrii si asa va veti intarii talentul, vi-l veti accentua big grin. Le sugerez tuturor desenatorilor fie amatori fie perfectionisti sa posteze aici happy. Vom face o categorie buna, nu perfecta dar totusi colorata spre o culoare deschisa tongue. Sper sa fiti cuprinsi de bucuria Craciunului, si sa va intreb, ce desenati cand va plictisiti?

6 răspunsuri:
| HonneOnna a răspuns:

Umm...Pai eu una desenez cand ma plitisesc oameni robot (cap de tabla) si chestii migaloase gen, dragoni...

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

"fie amatori fie perfecţionişti";
"colorată spre o culoare deschisă" - exprimările astea nu au sens.
Mă rog, un impuls, e ok, poate te ascultă cineva.
Şi când mă plictisesc desenez chestii fără sens şi migăloase.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru HeresyoftheUnknownGod):

Exprimari fara sens? Eu nu prea cred asta... daca vrei sa atragi lumea trebuie sa inventezi lucruri ca sa le placa. Cel putin pentru tine nu se poate din cate vad sa te atraga asa o natura a vocabularului...

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

PERFECȚIONÍSM s. n. 1. Tendință de a atinge perfecțiunea. 2. (Med.) Tendință maladivă spre perfecțiune, care, ignorând, eliminând realizările parțiale, frânează orice realizare. [Pr.: -ți-o-] – Din fr. perfectionnisme.

Asta ca să-ţi dai seama de ce e incorectă mai bine zis primul citat.
Şi dacă ţie nu-ţi bate la ochi "colorată spre o culoare deschisă", atunci chiar nu am ce discuta cu tine.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru HeresyoftheUnknownGod):

happy, adevarat am cam gresit laughing.

| Casa a răspuns:

Ma voi gandi la ceva, si am sa postez