| Katherineeeeeeee a întrebat:

Cum as putea sa slabesc la fata?
mentionez ca la corp sunt slabuta dar la fata sunt mai grasuta :d
si nu vreau sa slabesc la corp doar la fata
funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| EvaneSScence a răspuns:

Mai, nu cred ca iti doresti cu adevarathappy Singursa sansa sa slabesti doar la fata e sa devii trasa la fata, daca suferi dintr-un motiv anume. Asa e fata ta, asta este happy

6 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Pai mult sex! pana crapi. Sau daca tot esti in categoria ''Benzi desenate'' ti as recomanda o farfurie de hartie la gratar.

| Zenit313 a răspuns:

1.Trebuie sa mergi la sauna
2.Trebuie sa iti faci masaje faciale
http://www.frunza-verde.ro/masaj-facial-pentru-a-remodela-chipul
3.Exista creme speciale.

Funda?

| HonneOnna a răspuns:

Mai asteapta sa cresti...Asa e fata ta

| Daysee a răspuns:

Se va remedia cu timpul, cand vrei creste stai calma. Si nu cred ca iti doresti sa fii trasa la fata.
Pa, pa.

| alexacarmina a răspuns:

Sauna Faciala draga.

| FrumushikaTa14 a răspuns:

Asta e viata, dai din fund si faci ca rata