| yourprincess a întrebat:

de felul meu nu sunt grasa, doar burta e mai grasuta! cum as putea sa slabesc la burta?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Fa abdomene, du-te la sala

5 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Fa si tu niste sport. Fa abdomne, nu numai ca vei scapa de burta dar vei avea si un abdomen foarte frumos...

| yourprincess explică (pentru G28AEjdvjRaendnPrT):

Cam cate abdomene? si cat timp?

| loredanaFS a răspuns:

Buna. uite un articol care te-ar putea ajuta http://fetelestiu.ro/......lei-bilic/

| yourprincess explică:

Scuza-ma...si cum e dieta aceea? despre ce e vorba? ca nu vreau sa dau banii degeaba pe ea...

| Irinaaaaaaaa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY pe mine ma ajuta, si sunt usoare si "distractive"