| Pumpkin a întrebat:

happy Cum as putea sa "slabesc" la fata? Eu am fata un pic prea rotunjoara si nu imi prea place.As vrea sa fac ceva in legatura cu asta daca se poate.La corp sunt destul de slabuta,deci nu vrea sa tin vreo cura totala laughing Dati-mi va rog ceva exercitii pe care le-as putea face, sau recomandati-mi ceva creme..nu stiu, orice m-ar putea ajuta! big grin

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu poti sa slabesti doar la fata, trebuie sa apelezi la machiaj. CU ajutorul umbrele si al luminlor, adica a tehnicii counturing poti face unele zone sa para mai slabe. http://therhythmofheels.wordpress.com/2012/12/19/despre-contouring/

| larrii a răspuns:

Nu cred ca exista exercitii pentru fata ca sa nu mai ai obrajori, asa e forma capului tau si nu prea ai ce sa faci. Decat sa ai fata cu obrajii supti si sa arati ca un zombie, mai bine asa happy Eu zic ca fetele care au obrajii asa mai rotunjori sunt foarte dragalase