| Sasuke4ever a întrebat:

De ce plang mai mereu la serialul Naruto? Pentru ca nu stiu.
Cel mai mult am plans in momentele astea.:
1.Cand Naruto si Sasuke s-au batut, sperand Naruto ca sa il re-aduca pe sasuke ca un vechi prieten ce era.
2.Cand Jiraiya a murit si Naruto se plimba pe drum si isi amintea cand se antrena cu el si mancau inghetata.
3.Cand s-a batut Sasuke cu Itachi si Itachi la lasat sa castige batalia, insa bietul Itachi a murit.
4.Si am mai plans odata foarte mult cand Naruto s-a batut pentru a putea sa il controleze pe Kyuubi(nine tails), in timpul bataliei, mama lui naruto a aparut in constiinta lui Naruto si au povestit mai de toata acolo am plans...
Cred ca e cel mai tare serial anime vazut de mine.
Acum cu cateva intrebari:
1.Credeti ca Sasuke va fi iarasi bun? Pentru ca nu stiu.
2.Care este mai puternic? Madara(cel adevarat, nu tobi) sau Orochimaru?
3.Am auzit ca nu stiu cum, Sasuke la 19 ani dupa batalia finala cu Naruto, isi va pierde bratul stang, este adevarat?
4. Daca Madara a putut sa traiasca reanimat, Itachi de ce nu a vrut? Sau nu putea?
5.Parintii lui Naruto nu ar putea fi reanimati? Sau nu se poate pentru ca au sigiliu?
6. Madara cand e mai puternic? Inainte de moarte sau dupa moarte si este reanimat?
7.Am auzit ca normal, Sasuke este mult mai puternic ca Naruto, este adevarat?
8(final). Madara are controlul lui Ten Tails, cel care a creat lumea?

Voi da fundita unuia care a raspuns destul de concret si m-a lamurit, in rest, oricum, toti ve-ti raspunde bine, sunt sigur.
Sa aveti o zi/seara frumoasa useri de pe TPU!
Pa, pa! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plangi pentru ca esti o fire sensibila. altceva ce ar mai fii

1 In manga dupa batalia finala cu Naruto devine iar bun
2 Madara
3 In manga isi pierd amandoi cate un brat
4 asta nu stiu
5 nu din cauza sigiliului
6 cand este reanimat zicea ca nu se comapara cu el "adevarat" dar dupa ce a reinviat a devenit foarte puternic
7 depinde acum cu cine tii
8 pentru putin timp
tu nu ai citit manga a? ar trebui. naruto s-a terminat acum un an cred (manga ) si anime cred ca o mai tine mult si bine ca vad ca baga o gramada de episoade de rahat de umplutura

| Sasuke4ever explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu citesc Manga, asteptam de la Anime sa vina odata dar. se pare ca tot reiau de la inceput episoade, rascolesc amintiri, dar cred ca ma apuc de citit (manga).
Jocul merita a fi jucat si astept sa apara si Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 big grin

2 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Te impresioneaza, nimic anormal. Nu cunosc serialul.