| Alexandra1515 a întrebat:

Dau fundă celui care îmi poate spune dacă este adevărată teoria că Uchiha Madara arată exact ca Sasuke Uchiha sau dacă există posibilitatea ca Madara să arate ca Sasuke.

Răspuns Câştigător
| Theodorelu a răspuns:

Uchiha se aseamana in general intre ei, dar tu crezi ca sasuke arata ca madara? Atunci uite aicio poza cu fratele lui Madara:

http://images1.wikia.nocookie.net/......Uchiha.JPG

Observi? Acum cine crezi ca seamana mai mult cu sasuke? Ei sunt o familie, de asta se aseamana, ca si japonezii, toti seamana intre ei nu? Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai seamana pentru ca fac parte din acelasi clanhappy

| KinokoஐKee a răspuns:

Fiindca sunt din acelasi clan se aseamna, dar nu in totalitate. Fiecare personaj are ceva diferit, deci chiar daca se aseamana nu sunt chiar la fel, ceva tot trebuie sa fie diferit.La fel ca la Itachi si Sasuke erau frati deci semanau mult, dar tot puteai sa faci diferente intre ei.