| Stănescu_Cristian_N_1997 a întrebat:

Salut,pentru fanii Naruto.ce sharinganuri mai exista in afara de al lui Kakashi,Sasuke, Uchiha, Madara si ce fac ele.Raspunsul corect primeste funda

3 răspunsuri:
| Coloringthevoid a răspuns:

Din cate stiu nu mai exista alte sharinganuri.Cel putin nu mai am vazut altele in serial.

| MixAndrei a răspuns:

Man pai ai uitat de Obito care i-a dat sharinganul lui kakashi uchiha sasuke are mangekyo sharingan.

| MixAndrei a răspuns (pentru MixAndrei):

Si am uitat sa spun de sharingan infinite sau nu mai stiu sigur cum era faza la sharinganul lui madara