| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda pentru cel mai bun banc sau povestire funny!

Răspuns Câştigător
| Aide a răspuns:

Un individ cu un caine intra intr-un bar. Comanda o bere si zice:
- Am un caine foarte destept!
Dupa cateva minute:
- Cainele meu este cel mai inteligent!
Lumea din jur se uita deja urat la el. Paharul s-a umplut de tot cand el afirma:
- Cainele meu vorbeste!
- Dar, bine, omule, ne crezi tampiti?! Cum sa vorbeasca un animal?
- Hai sa facem pariu! Voi ii puneti o intrebare si daca nu raspunde ma scoateti de aici in suturi, dar daca raspunde, faceti cinste!
- Bine, ma! Ia sa vedem!
- Ma animalule, cum se cheama chestia aia din piele cu care tii calul?!
Cainele se uita in ochii lor si spune:
- Ham!
- Asta a fost un latrat!, si-l scot in suturi pe individ afara.
Cainele se duce docil dupa el si-l intreaba:
- Trebuia sa spun capastru?

4 răspunsuri:
| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey! Un preot mergea cu masina cu un tanar.vara.Preotul il intreaba pe tanar:-Mai Sebi, ai si tu aer conditionat? la care tanarul:-Da, parinte...deschide geamul! Dimineata nu mananc pentru ca ma gandesc la tine,la pranz nu mananc pentru ca ma gandesc la tine, seara nu mananc pentru ca ma gandesc la tine, iar noaptea nu dorm pentru ca mor de foame. Intr-un magazin zoo:
- Va rog sa-mi dati 276 plosnite, 52 gandaci de bucatarie, 18 soareci si 5 sobolani.
- Pentru ce?
- Am fost evacuat iar stapanii imi cer sa las casa in aceeasi stare in care a fost. In Groenlanda un eschimos, acuzat de crima, este intrebat:
- Ce-ai facut in noaptea de 1 octombrie spre 31 martie? Byeee!

| Allix13 a răspuns:

-de ce moare un neuron in capul unei blonde...de singuratatelaughing
-doua bufnite stau pe o creanga si zice una buhuuu...la care aialalta buuu pe **** ca mai speriat
-doi serpi stau intr-un tufis si zice unu sssssh...la care alalalt sssssh pe **** ca mai scuipat Funda

| mandreea13 a răspuns:

S-a dus odata un om la dentist pentru ca il durea maseaua. Docturul s-a uitat, i-a facut ceva pe acolo si la sfarsit i-a spus ca o saptamana sa manance pe partea cealalta.
Ajuns acasa si-a luat o bagheta, s-a dus in toaleta si si-a bagat-o in fund, in acel timp intra si nevastasa si l-a intrebat de ce e cu bagheta in fund, iar el i-a raspuns ca ¨doctorul i-a spus sa manance pe partea cealalta¨.

| bero255 a răspuns:

Era bula intr-o zi si s-a dus la taicasu si i-a cerut 100 de ron pentru a se duce la femei, taicasu i-a dat.
Bula merge ce merge se intalneste cu o fata pe nume Bumble, fata il intreaba:
-Bula de ce esti asa fericit?
-Sunt fericit pentru ca tata mi-a dat 100 ron s-a ma duc la fete
-Da suta aia incoa si hai la mine in dormitor.
Ajunse Bula si incepeau sa se dezbrace s-au dezbracat s-au pus pe pas ai a zis bumble:
-Bag-o
-Scoate-o
-Bag-o
-Scoate-o
-bag-o
-Scoate-o
la un momendat zise bula:
-Bai femeie vad ca esti nehotarata da-mi suta incoa pana te mai gandesti