| AndreeaDarie a întrebat:

Dau Funda pentru cel mai funny Banc!

Răspuns Câştigător
| roxkiss a răspuns:

Uite asta
" Doi vinatori erau undeva, intr-o padure. La un moment dat, unul dintre ei se prabuseste la pamint, fara suflare, cu ochii dati peste cap.
Celalalt scoate repede celularul si suna la Salvare.
- Prietenul meu a murit. Ce sa fac?, striga el in receptor.

La care operatorul raspunde:
- Va rog calmati-va si eu o sa va ajut. Mai intai asigurati-va ca e intr-adevar mort.
Se lasa tacerea, dupa care se aude zgomotul unei impuscaturi.
Dupa care, tipul pune mina pe telefon si zice:
- OK, si acum ce sa fac? "

"Vreau sa mor linistit, in timp ce dorm, la fel ca bunicul meu. Nu tipind de groaza ca pasagerii lui".

Care sunt cuvintele pe care un barbat detesta cel mai mult sa le auda in timp ce face dragoste? - Iubituleee... M-am intors acasa!

Un tip trece pe rosu la semafor. Dupa 2 min il opreste pe dreapta o politista de la circulatie. Tipul da geamul jos si cu o moaca spasita intreaba:
- Cat?
Politista:
- 300 RON.
Tipul:
- Bine. Urca!

28 de blonde si un tip la examen. Profesorul le intreaba ce se mareste de la 8 pana la 25 de ori cand este excitata.
Blondele:
- HIHIHIHAHAHA.
Tipul raspunde:
- Pupila.
Profesorul:
- Acum du-te si spune-le alora ca HIHIHIHAHAHA se mareste de la 4 pana la 8 ori.

Banana si vibratorul stateau pe noptiera. Banana intreaba:
- E prima data pentru tine?
Vibratorul spune:
- Nu.
Banana:
- Atunci de ce tremuri asa? Ca ma sperii si pe mine!

Un tata afla ca fiica sa este gravida in luna a patra.
- Fata mea, unde ti-a fost capul?
- Sub volan, tata, raspunde fata

1. Ce zice barbatul din fiecare zodie dupa ce-a facut sex?

Berbec: Super, hai s-o facem din nou!
Taur: Mi-e foame, paseaza o pizza!
Gemeni: Ai vazut pe undeva telecomanda?
Rac: Cind ziceai ca ne casatorim?
Leu: Zi ca n-a fost fantastic!
Fecioara: Na, ca mi-ai dat de lucru si acum trebuie sa spal cearceafurile!
Balanta: Mi-a placut, pentru ca ti-a placut si tie.
Scorpion: Poate c-ar trebui sa te dezleg inainte sa plec…
Sagetator: Nu ma suna, ca te sun eu!
Capricorn: Ai cumva o carte de vizita?
Varsator: Acum, hai s-o facem fara haine pe noi.
Pesti: Cum ziceai ca te cheama?

astea cel mai tare imi plac!

4 răspunsuri:
| THC26 a răspuns:

Bula la volan....cand deodata il opreste politia. Politistul:
-Felicitari, dle ...sunteti primul sofer pe care il vedem astazi cu centura. Avem 1000 de lei cadou pentru dvs.
Bula mirat, multumeste.Vine televizunea sa filmeze momentul, la care un reporter:
-Ce veti face cu banii?
-Paaai....nu stiu, cred ca dau de carnet...
-Cum?!? sare politistul....Nu aveti carnet?!?
-Lasati-l domn'le ca-i beat, nu stie ce vorbeste, interveni mama lui Bula.
-Cum?!? Fara carnet si beat la volan?!?
-Bai, Bula, ti-am zis sa nu mai umblam cu masini furate, zise tat-su.
La care din porbagaj iese si varu-su:
-Am trecut vama sau mai avem?

| Brâncuşi a răspuns:

Numai unul?

| AndreeaDarie explică (pentru Brâncuşi):

Da

| Brâncuşi a răspuns (pentru AndreeaDarie):

Observ ca altii au scris mai mult de unul, asa cahappy.