| anonim_4396 a întrebat:

De ce în majoritatea desenelor animate, personajele poartă (aproape) mereu aceleași haine? laughing

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Personal branding laughing reții mai ușor un personaj care are mereu aceleași haine. În Totally Spies! erau mereu îmbrăcate diferit, dar eu numai în costumele de latex mi le amintesc.

4 răspunsuri:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Pentru că celor care lucrează acolo le e lene să deseneze haine noi pentru fiecare episod, așa că lasă așa.

Răspuns utilizator avertizat
| AvalohAlyn a răspuns:

Că sa poată să evidențieze personajul mai bine și să îl aiba in memorie cel ce vizionează desenul.E mai ușor așa.