| Nyya a întrebat:

Deci,a dori un anime in care personajul principal sa fie o fata care e buna la sport, e desteapta dar sa fie LENESA intr-un mod smeker.Adica sa fie lenesa si la scoala,sa nu-i fie rusine, dar cand vine vorba sa se bata cu cineva sau de vreo activitate sa devina super-puternica.Si daca se poate si o poveste de iubire pe-acolo.Ms

1 răspuns:
| xGamerSo a răspuns:

Hm, nu cred ca exista asemena anime ce vei tu am vazut peste 200 de anime si n-am observat 1 de genul acesta, dar daca vrei poveste de dragoste ar fi Masamune-kun no revenge la momentul de fata e ce-l mai popular anime de dragoste si foarte bun, ar mai fi Golden Time la fel o poveste interesanta de dragoste