| Emiily a întrebat:

Din ce in ce mai des am vazut ca baietiilor le place sa puna mana pe fund la fete sau pe sani.
De ce pe fund?

Răspuns Câştigător
| Balmung a răspuns:

E o mica problema senzoriala aici...baietii se simt atrasi de formele ( organele erogene ale partenerei (de sex opus in acest caz).Cum si fetele uneori au tendinta sa puna mana pe p... baetilor. E o influenta psihologico-hormonala, o atractie sa ii spunem " carnala", desi termenul e mult prea dur, pentru individul de sex opus.

10 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Unii sunt mai perversi sau tipa e bunoaca.

| BayazidFulgerul a răspuns:

Baietilor le plac fetele. si cand vad una sfiu sfiu nu se aptin

| ahlrh a răspuns:

De ce pe fund(/sâni)?

a) Needucați
b) Perverși
c) Virgini
d) Virgini și fără prietenă.
e) a,b,c, d, e + tipa e chiar bună.
f) Fără punctul „e)". Sunt copilăroși.

P.S: Mai sunt devină și... hormonii.

Lămurită?

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

A) vor sa faca sex
b) sunt bauti.

| clauX a răspuns:

Daca ai fi fost baiat ai fi inteles tongue

| JesusIsLoveJesusIsLife a răspuns:

Pentru ca mai este nevoie de adrenalina si uni mai sunt si perversi

| SabUlala a răspuns:

In clasa a 4 a,am patit si eu asa ceva cu un baiat idiooot si cred cam nebun dupa fete(in ciuda varstei de atunci)... Unii baieti se gandesc numai la ''prima oara'' si la prostii! Dar,masculinul nu este feminin deci,n-avem ce face, din pacate!
De ce pe fund? Ca sa se dea ei smecheri!(Bine, daca fata e buna...cum zic ei)Mai lasati-ne!

| luciasofroni a răspuns:

Da tu unde ai vrut sa puie mina in cap>?

| Emiily explică (pentru luciasofroni):

Pai serioos...si el are fund. sa isi puna mana la el...adika mie mi se pare un gest de nestimtire, iar baiatul va scadea in ochii mei.