| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca un baiat sa ii puna mana pe sani si pe fund unei fete,(sunt impreuna)prietena mea mi-a spus, ca de vreo doua ori a vrut sa ii puna mana in zona aceea p****, dar ea nu l-a lasat, voi ce credeti, laughing exprimati-va parerea :*:*straight facestraight facestraight facestraight face:tongue

8 răspunsuri:
| Angel_8399 a răspuns:

Bai e ceva normal daca au peste 16 ani.trebuie sa se cunoascahappy.si e chiar ceva placutlaughing.nu intotdeauna.happy daca simti ceva pentru acea persoana ar trebui sa o lasi.mie inca nu mi s-a intamplathappy Succes prietenei talehappy!

| Ea12345 a răspuns:

E normal pentru o relatie de 2 persoane de peste 16 ani.Ma refer la o relatie deschisa. Daca e iubire, nu e niciun secret.E perfect normal ca cei 2 sa se cunoasca reciproc si dpdv fizic.O data cu inceperea vietii sexuale impreuna, relatia este completa.
O relatie la 12-14 ani nu trebuie sa ajunga in asemenea puncte, pentru ca aia nu este iubire, ci doar baiatul profita de fata.

| Dudăăăă a răspuns:

Pai depinde...ce varsta are. Oricum nu cred ca e potrivit. Spune-i prietenei tale sa aiba grija cu astfel de baieti.

| Sociopat a răspuns:

I s-a sculat limbricu din pantaloni.

| mika a răspuns:

Nu-i frumos sa te ascunzi dupa deget laughing)

Nu nu-i normal ca baiatul sa -si pipaie prietena laughing nu daca au mai putin de 15 ani macarlaughing

| DeeaDLove12 a răspuns:

Are chef de sex

| bloodyv a răspuns:

Jigodia dracu! eu i-as omora cu pietre pe neispravitii astia! cum sa faca asa ceva? e inuman! e strigator la cer! om fara coloana vertebrala ce e! generatia asta de ****! perversii dracu!

| AngelTPU a răspuns:

Pai depinde citi ani are prietena ta... daca are peste 16 atunci e ceva normal, baiatul are chef de sex, iar prietena ta ar trebui sa vorbeasca cu el sau sa incerce sa-i faca poftele!