| RochEq a întrebat:

Dintre jiraya si hidan cine castiga? dau funda argumente de ce?

Răspuns Câştigător
| Niklauss a răspuns:

Da Jyraya e chiar un ninja bun. Dar Hidan e nemuritor si cu coasa aia care o are e imposibil sa nu il nimeriasca pe Jyraya pentru ca pana la urma oboseste si el sa tot fuga de el si pana la urma ii se termina si chacra daca fol si tehnici pe el. Asta e parerea mea. Numai un picur de sange de alui Jyraya si este ca si terminat. Sper ca te-am ajutat. Funda?

6 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Eu cred ca hidan va castiga.
Parerea mea. Pa, pa.
Te pup.

| Annitu30 a răspuns:

Hidan!

| Cristian2003 a răspuns:

Normal ca Hidan!

| Alexrocks a răspuns:

As spune ca Jiraya deoarece daca ai urmarit toate episoadele shippuden ai aflat ca hidan este un assasin arogant si fara strategie tehnicile lui avand foarte multe slabiciuni vizibile, pe cand jiraya este un adevarat shinobi(numai cu safe mode-atunci cand se transforma intr-un fel de broasca-om este aproape invincibil)

| Virgil_Iurascu_1989 a răspuns:

Sa nu uitam ca jiraya este unul din cei 3 saninni legendari si ca pana si lui itachi ii era frica de el.
Cu siguranta jiraya ar castiga fara nici o problema.Hidan in primul rand nici macar nu putea sal atinga ca sa aplice blestemul pentru ca jiraya are scutul de par.