| Buuff a întrebat:

Doamne nu mai stiu bancuri noi si calumea... wtf, tocmai tembela de mine nu mai are idei plz vreau si eu bancuri (pentru cele mai multe si frumoase funda+vot)pupici :X:X:X:X va rooooooooooooooooooogbig grin

3 răspunsuri:
| cockye a răspuns:

Merge un iepuras la cofetarie dati-mi un tort cu multa multa multa multa frisca.NU avem merge in urmatoarea zi dati-mi un tort cu multa multa multa multa frisca Nu avem. Aia de la cofetari zic Hai sa ii facem un tort cu multa frisca la iepuras ca vine zilnic si ne streseaza vine iepurele in urmatoarea zi Intreaba Aveti tort cu multa multa multa multa frisca. vAnzatoru da avem el Biax laughing laughing laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Dragosgan a răspuns:

Nu mai vorbiti ma ca drogatii de messeneger, nu mai insultati limba romana