| EneCristian a întrebat:

Era un anime mai vechi care era bazat pe un personaj robot care avea o latura umanoida( devenea uman la un moment dat sau nu stiu ce dar era o asemanare cu pinochio) era mai intunecat asa ca gen de anime aveti idee cum se numea? ( cred ca pe atunci era si yu yu hakusho in difuzare pe animax daca nu ma insel)

Răspuns Câştigător
| JackDurden a răspuns:

Android Kikaider?

| EneCristian explică (pentru JackDurden):

Mersi de ajutor cowboy be boop.

| JackDurden a răspuns (pentru EneCristian):

See You Space Cowboy.

| fdhgcvnb a răspuns (pentru JackDurden):

OK,nu mă pot abține:'3, 2,1-Let's jam!'. Te rog prefă-te că n-ai citit. Acum voi asculta toată ziua opening-ul din cauza ta. laughing

happy

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robotboy? laughing

| EneCristian explică (pentru anonim_4396):

Am zis animax si avea tenta adulta nu cartoonnetwork

| anonim_4396 a răspuns (pentru EneCristian):

Ahh, scuze, nu am observat ca ai zis animax... si singura chestie care imi venea in minte cand am citit robot a fost robotboy, scuze :

| EneCristian explică (pentru anonim_4396):

N-ai pentru ce.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru anonim_4396):

Robotboy? cum sa fie frate ala era de pe cartoon network si nici macar nu e animeu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Scuze, asa cum am zis, nu citisem intnrebarea bine >.>

| Bobby711 a răspuns:

Aw man am flashback-uri din copilarie cand ma strecuram la tv sa ma uit seara la animax ce vremuri lol laughing Nu imi amintesc de asta insa iti pot da o lista cu tot ce a fost difuzat pe animax daca ai rabdare sa cauti sigur il vei gasi daca a fost difuzat pe animax uite aici:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_programs_broadcast_by_Animax
Mult noroc m8