| theprettyreckeless a întrebat:

. ce parere aveti de anime-ul Lovely Complex? eh, e cam vechi oarecum.am auzit ca se va difuza pe animax doar ca mie nu stiu de ce nu imi merge(sunt pe rds). am citit manga, am vazut anime-ul, filmul si seamana destul de tare cu my life story. ce parere aveti deci?

Răspuns Câştigător
| misa_9064 a răspuns:

Nu ma mir aceasta poveste este bazata pe o poveste reala, chiar daca este veche, este si o poveste destul de reala. Mie mia placut

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E Vechi din 2007 Nu imi plac Acest anime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce Este Cu batai, Sex anime noi Erau Frumos Gallery fake Slayers, Si Desene frumos Erau Pe rtl 2 Niste anime frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uuu e chiat frumos animeul