| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA pentru cel mai bun si lamuritor raspuns! Pentru cei care au vazut sau citit Durarara, se intampla ceva intre Izaya si Shizou? :O Adica doar fanii spera asta sau chiar apar mentionari, secvente sau in manga ceva cu ei? Nu am apucat sa-l vad pe tot, sunt curioasa daca ei au o relatie sau ceva de genu!

2 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Dude, ce simte shizuo pentru izaya e dezgust rafinat in nici un caz pasiune homo erotica, dar da ca vrei sa vezi cum shizuo ii distruge prostata lui izaya poti sa citesti unul din sutele de doujinshi cu ei

| dada123 a răspuns (pentru neca):

Nu sunt fan yaoi laughing Dar am intrebat pentru ca am mai citit pe net si toata lumea spune ca ei au o relatie!