| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a întrebat:

happy am vazut pe net multe poze cu orihime si ulquiorra. se imprietenesc sau celaughing? sunt abia la ep 136 dar sunt foarte curioasa sa aflu ce-i intre ei 2batting eyelasheshee hee laughing. funda pentru cel mai lamuritor raspuns :* happy

Răspuns Câştigător
| SkyCracker a răspuns:

Nu-i frumos sa oferi spoilerswinking. Dar fac o exceptie. Pai, nimic serios. Doar pentru ca Ulquiorra o supraveghea mereu pe Orihime, s-au creat pe net diverse "teorii". Dar nu-i nimic intre ei. Doar cand moare Ulquiorra apare o scanteie mica intre cei doi. Atat sad. Eh, vezi tu mai incolo. Fir-ar, ce rau imi pare ca a murit. Dupe cum vezi in avatarul meu, era personajul meu preferat. Blestemat sa fii, Ichigo! crying

| Moniix0 a răspuns (pentru SkyCracker):

Da sad. Prima oara mi - a placut putin ichigo dar acum il ador de Ulquiorra love struck.

1 răspuns: