| Lorena_3838 a întrebat:

Funda + vot pentru cel mai misto banc cu Bula, Alinutza sau Ion si Maria!

Răspuns Câştigător
| noely a răspuns:

Intr-o zi Bula vine de la scoala acasa plin de sange cu rani pe tot corpul. Cand l-a vazut maicasa mai ca nu a lesinat:
-Vai Bula! Puiu mamii. Cine ti-a facut asta?
-M-a batut un baiat de la scoala.
-Zi-mi cum arata ca vezi ce-i fac eu! O sa merg cu el la director!
-Da a fost atata sange incat nu i-am vazut fata.
-Cum asa? Atunci ce pot face?
-Nu-i nici o problema, am urechea lui in buzunar.

-Alinutza de ce te legeni in fata TV-ului?
-...
-Alinutza de ce te legeni in fata TV-ului?
-...
-Alinutza de ce te legeni in fata TV-ului?
-...
-Alinutza de ce te legeni in fata TV-ului?
(ma-sa)-Las-o draga nu vezi ca s-o spanzurat!

La Ion si Maria vine un cuplu francez in vizita.
Maria se uita pe gaura cheii la francezi in camera si o vede pe frantuzoaica dindu-i cu bikini pe la nas francezului.
Maria, in gindu’ ei.
- Ce ar fi sa-i fac si eu asa lui Ion cu gogosarii mei.
Intra tiptil in camera lui Ion. Asta doarme. Isi scoate gogosarii si ii da pe la nas lui Ion. La care Ion
- FA, MARIE, ADU PUSCA CA IAR AU VENIT DIHORII AIA…

3 răspunsuri:
| CostinStefan a răspuns:

Bula la scoala.Trebuia sa vina inspectia si doamna ii pregatea pe elevi cu o ora inainte ce sa raspunda
la intrebari.

INVATATOAREA:Ce animal va place cel mai mult,copii?

Vazadu-l pe Bula cu mainile pe sus,aceasta i-a dat voie sa raspuda.

Bula:Calcanul,pentru. ca e plat.

INVATATOAREAbig grinar de ce este plat?

Bulatongueentru ca l-a f***t balena.

INVATATOAREAtongueorcule,boule,nesimtitule, tie nu ti-e rusine sa spui asa ceva?

E, iata ca vie si inspectia.Si tot asa,directorii de la inspectie au intrebat acelasi lucru. Bula se agita din nou.Dar doamna nici nu se gandea sa il puna pe el,dar directorii,vazandu-l agitat,cu mainile pe sus, i-au cerut doamnei invatatoare sa-l puna pe el, pe Bula.Neavand ce face, doamna l-a pus.

BULA:Imi place broasca pentru ca are ochii bulbucati.

INVATATOAREA, oarecum usuratabig grinar de ce are ochii bulbucati?

BULAtongueentru ca a vazut cum s-a f***t balena cu calcanul.

| bluky a răspuns:

Intr-o zi, Bula se hotaraste sa chiuleasca de la scoala.Suna doamna invatatoare acasa la Bula.Acesta raspunde:
-Alo, buna ziua!
-Buna ziua! As putea sti cu cine vorbesc?
-Tatal meu e la telefon!

| Lithium a răspuns:

La scoala profa il intreaba pe Mihai:
-Ma,Mihai,tu ce masina ai?
-Am un BMW!
-Bravo!
O intreaba si pe Aliana:
-Ma,Alino,Tu ce masina ai?
-Un Audi!
-Bravo!
Il intreaba si pe bula:
-Tu,Bula, ce masina ai?
-Pai am o bicicleta.
-Aoleu! Ma, Bula, maine e inspectie si va intreaba ce masini aveti.zi si u ca ai un...nu stiu.un Logan macar...te gandesti tu la ceva!
A doua zi la inspectie.
Iii intreaba pe copii si tocmai atunci intra si Bula in clasa.
Inspectorul:
-Bula ce masina ai, ma?
Bula:
-Ahh.pai eu am un Lamborghini!
Inspectorul:
-Si dc intarziasi la scoala?
Bula:
-Pai imi cazu lantul.

Ion la spovedanie, in post: - Parinte, aseara vin de la camp, imi vad nevasta cam trista, palida, trasa la fata; stiu, e pacat, e post, dar mi-era asa de mila de ea ca am luat-o si i-am tras-o 5 ore in sir... - Vai, Ioane, e pacat... - Da parinte, stiu, imediat dupa aceea m-am imbracat si am dat fuga la sfintia ta sa ma spovedesc, da mi-a raspuns cucoana preoteasa ca nu esti acasa; si era cam trista, palida, trasa la fata; stiu, e pacat, e post, dar mi-era asa de mila de ea ca am luat-o si i-am tras-o si ei 5 ore in sir, dar ce ai parinte, te vad cam trist, palid, tras la fata.

Erau Ion si Maria in luna de miere la un hotel. Deodata suna telefonul Mariei.Era mama ei.
Mama:marie, ati facut si voi ce fac tinerii?
Maria:Nu
Mamatongueai voi ce faceti acolo?
Maria:Eu ma uit la televizor si Ion citeste ziarul.
Mama:Spune-i lui Ion sa bage ce are el mai gros in gaura unde faci tu pipi.Va sun mai incolo!
Maria:Bine.Pa!
Maria si Ion fac in tocmai. Dupa o ora suna din nou mama Mariei:
Mama:Ati facut ce am zis eu?
Mariabig grina.
Mama:Si cum e?
Maria:Ion e de o ora cu piciorul in WC