| BlckCat a întrebat:

Cine spune cel mai misto banc cu bula primeste fundita ok?

Răspuns Câştigător
| Silviu17 a răspuns:

Profesoara la scoala, incercind sa stimuleze mintile scolarilor, a intrebat:
- Ce este rosu aprins si stralucitor?
Bula sare si raspunde:
- Un camion de pompieri!?!
- Nu, zice profesoara, dar imi place cum gindesti. Altcineva?
Maria zice:
- Un mar?
- Corect! zice profesoara.
Apoi Bula zice:
- Am si eu o intrebare... Ce este lunga, tare, rotunjita, cu par la un cap, si o bagi si scoti din gura?
- Bula! tipa profa, noi nu vorbim asa aici!
La care Bula zice:
- Periuta de dinti! Dar imi place cum ginditi!
FUNDA?

3 răspunsuri:
| Rebeca_5235 a răspuns:

Bula era la scoala. Intr-o zi invatatoarea il intreaba:
- Bula, spune-ne te rog o intamplare din viata ta.
-Pai, intr-o zi taiam lemne, si o aschie a sarit direcl la mine in cur
-Vai Bula, cum vorbesti asa zi si tu mai pe ocolite
-Bine, intr-o zi taiam lemne si o aschie m-a ocolit odata, m-a ocolit de doua ori, dar a treia oara tot in cur m-a lovit.

P.S. scuze expresia

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

La ora de romana, profesoara a vazut ca elevii nu mai sunt atenti la ora. Se duce in mijlocul clasei sa vada ce s-a intamplat. Observa o gaura mare in paravanul catedrei si incepe sa tipe la elevi:
-De asta nu sunteti voi atenti? Spunti-mi, ce-ati vazut?
Ionel: -Eu am vazut picioarele pana la genunchi...
-Iesi afara, esti eliminat trei zile.
Gigel: -Eu am vazut pulpitele...
-Iesi afara, esti eliminat o saptamana!
Bula:
-Sarut mana, doamna, ne vedem la toamna!