| NoName_1785 a întrebat:

Imi spune si mie cineva niste anime`uri?(in afara de:Bleach, Naruto, Saruto Shippuden, Kuroshitsuji, Uraboku, Hell Girl, Vampire Knight si Ghost Stories)

Răspuns Câştigător
| CetateancaTurmentata a răspuns:

Poţi încerca: Puella Magi Madoka Magica, Gosick (ambele in romana pe aishiteru subs), Kami-sama no Memo-chou (A-Nolimit in romana), Dantalian no Shoka (AnimeKage.ro pentru limba romana), Mawaru Pengudrum etc. Pentru mai multe recomandari de animeuri noi poti intra pe: http://aoi-anime-blog.blogspot.com/.

6 răspunsuri:
| Pyty_3503 a răspuns:

Death Note, Trinty Blood, Fullmetal panic, Fullmetal alchimist, Slayers,

| Jigsaw a răspuns:

Dragon Ball.Toata seria.(db, dbz, dbgt)

| dulcesa a răspuns:

Intra pe www.funpic.hu, da click pe steagul UK, ca sa si intelegi ceva si alege la categoria pictures: Disney sextoons... ai acolo aproape toate personajele Disney in diverse ipostaze kinky :P

| Alin80351 a răspuns:

Si eu tot Dragon ballwinking