| Namaparissia a întrebat:

Hei TPU, vreau sa va pun o intrebare mai ciudata.Vi s-a intamplat sa fiti indragostiti sau mai bine spus obsedati de un personaj dintr-un anime?laughingArgumentati.Dau funda imediat

8 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Indragostit, nu. Putin atras, da. Doar ca eu am gusturi cam ciudate laughing

| Namaparissia explică (pentru єχcєєℓ):

Surprinde-ma laughingCat de ciudate? De cine ti a placut?laughing)

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Cu siguranta nu indragostit, mai degraba curios legat de un personaj negativ din Gankutsuou Contele de Monte Cristo.De ce? Tipul vroia sa se razbune in stil mare si planul sau maret e asa complex ca si pe mine m-a surprins.

| xseven7 a răspuns:

Nu. e absurd așa ceva.

| Namaparissia explică (pentru xseven7):

Defineste absurditatea si vorbim pe urma...Psihicul uman e destul de ciudat. Daca asta ti se pare absurd, nu vreau sa stiu cum o sa reactionezi la "anomaliile " de care o sa te lovesti in viata

| xseven7 a răspuns (pentru Namaparissia):

Mai bine zic sa iti revizuiesti cunostintele despre ceea ce inseamna a " te indragosti" si cuvantul "dragoste.

| Namaparissia explică (pentru xseven7):

Oof,alta pustoaica care are impresia ca le are cu dragostea...penibil sincer