| Andreeaa20 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va indragostiti de o vedeta? sau sa fiti obsedati de o vedeta? Ce ati facut ca sa-l uitati/s-o uitati?

2 răspunsuri:
| Majj a răspuns:

Da. Ultima a fost cam acum 3 ani, cand aveam 15 ani. Pot sa iti zic si cine era laughingRihanna(Doamne imi facusem si un ID cu numele ei) ma simt cam penibil spunand asta, dar asta am fost eu in trecut, nu pot sa neg. A trecut de la sine, pur si simplu m-am luat cu alte lucruri si am uitat-o. E chestie de maturizare, crede-ma. O sa treaca de la sine. Incearca sa iti gasesti de lucru. O sa mearga
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Ca s-o uit m-as concentra pe viata reala.