| sasasas a întrebat:

Vi s-a intamplat fetelor sa va indragostiti(iubire)de un anime funda

5 răspunsuri:
| Christos a răspuns:

Scuze ca ma bag, nu sunt fata, insa ar trebui sa treci peste faza asta. Bineinteles ca poate exista o anumita atractie, nicidecum iubire, dar cu timpul va trece. Incearca sa petreci mai mult timp cu baietii pe care-i placi si o sa vezi, dupa un timp, uiti de anime-uri happy

| Bezea a răspuns:

De un anime sau de un anime character? Da sunt cateva animeuri care mi se par fenomenale dar nu as zice iubire. Daca zici de caractere iar sunt cateva care sunt "unice".

| lowraider26 a răspuns:

Cand eram mai mica dar stai relaxata ca iti trece happy sa ma vezi cand eram mica si ma uitam la naruto la TV cum faceam cand il vedeam pe sasuke laughing dupa un timp o sa uiti de totwinking

| SmilePlease a răspuns:

Ce intrebare... bineinteles! cand aveam vreo 6-7 anilaughing duh

| Anna_Cristea_2000 a răspuns:

Da...dar a murit