| Hinnata a întrebat:

Heii, fani Kuroko No Basket avem?
Am cateva intrebari :
Cine credeti ca e cel mai bun jucator?
Ce credeti ca se va intampla cu SEIRIN in meciul cu YOSEN sau in meciul cu Rakuzan (echipa lui Akashi)?
Ce parere aveti despre Kuroko, Kagami, Kise, Aomine, Midorima, Murasakibara si Akashi?

Am pus aceste intrebari pentru ca sunt o mare fana Kuroko No Basket, si mi-ar placea sa stiu si parerile voastre!
Va multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Legat de putere,Kagami sigur si-a aratat-o,dar momentan nu stiu ce sa zic.E destul de probabil ca Seirin sa castige Cupa,mai ales cu evolutia lui Kuroko si K. dar de-abia astept un meci cu Rakuzan.
Legat de personaje,hm, pai Kuroko imi place, Kagami e ok(imi place ca-i pasionat), Kise-hm, e evidentlaughing...Aomine iarasi e fain(mi-a placut atitudinea din timpul meciului cu Seirin si dupa), Midorima mi se pare naspa, Murasakibara eee ok daca dau la o parte parerea lui despre basket iar Akashi, oh, e genial.Si imi plac ochii lui.Si cam tot ce stiu despre el momentan.:3

| Hinnata explică (pentru MaliciousDeath):

Eu cred ca Akashi e increzut, deoarece intr-un episod a spus ca el sigur o sa castige cupa si ma enerveaza din episodul ala cand l-a zgariat pe Kagami cu foarfeca. AM CREZUT CA IL OMOR laughing))))!

| MaliciousDeath a răspuns (pentru Hinnata):

Toti din Generatia Miracolelor in afara de Kuroko sunt increzuti.laughing
Si poate ca slabiciunea mea pentru personajele negative vorbeste aici, dar mi-a placut faza cand l-a zgariat pe Kagami cu foarfeca.Pana la urma n-avea ce cauta acolo, iar gestul ala l-a cam trezit la realitate.

| IonicaSuper a răspuns:

Hei! Si eu sunt fan Kuroko no Bascket! Dintre toti jucatorii de Kuroko imi place cel mai mult.Si nu-ti face griji este clar ca Seirin va castiga Cupa de Iarna.Cat despre jucatori:Kuroko e foarte tare, Kagami e puternic, Kise e foarte dragut, Aomine e genial, Midorima e un increzut, Murasakibara ma enerveaza (chiar trebuia sa fie asa mare?) si Akashi e foarte ciudat.
Acum am si eu o intrebare pentru tine:mai sunt doar 3-4 episoade din serial, crezi ca se va termina Cupa de Iarna?

| Hinnata explică (pentru IonicaSuper):

Eu una nu sper sa nu se termine, deoarece mai vreau si un sezon 3!

| xanabellex a răspuns:

Prezenta la datorielaughingEste si je fan Kuroko no basket.Hm,ce sa zic? Cred ca echipa lui Akashi va castiga, dar nu vreau sa fie asa, sper ca o sa fie inca un sezon, altfel mor..despre personaje..pai Kuroko mi se pare dulce,Kagami e salbatic,dar ii un jucator bun,Kise e prea secsy, Aomine ii o bestie si ma bucur ca s-a impacat cu Kuroko, ca in oricare anime trebuie sa existe si un personaj serios, adica Midorima, Murasakibara ii un lenes dar eu tot il iubesc si Akashi..pai,pai,pai mie nu mi se pare prea increzut, adica poate ii asa pentru ca are probleme in familie sau ii traumatizat de taicaso' laughing