| AddeAdee a întrebat:

Heii TPU! :3

M-am uitat mai demult la un anime,si vreau tare mult sa il gasesc dar nu mai stiu cum il cheama. :c

Era vorba despre un baiat care a vrut sa se mute singur aproape de scoala,dar se trezeste ca are un coleg de camera pervers,si fata pe care o place sta in aceeasi casa cu ei,dar in partea fetelor in care baietii n-au voie nici sa paseasca.

Casa aceea era a unei batrane,care sta si ea acolo, si inca o fata care a vrut sa se casatoreasca dar s-a despartit si acum e alcoolica.

Stiti cumva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Numele anime-ului este "Bokura wa Minna Kawaisou"
http://myanimelist.net/anime/21405/Bokura_wa_Minna_Kawaisou

Un anime foarte comic :))

1 răspuns: