| AddeAdee a întrebat:

Heii TPU! :3
M-am uitat mai demult la un anime,si vreau tare mult sa il gasesc dar nu mai stiu cum il cheama. :c
Era vorba despre un baiat care a vrut sa se mute singur aproape de scoala,dar se trezeste ca are un coleg de camera pervers,si fata pe care o place sta in aceeasi casa cu ei,dar in partea fetelor in care baietii n-au voie nici sa paseasca.
Casa aceea era a unei batrane,care sta si ea acolo,si inca o fata care a vrut sa se casatoreasca dar s-a despartit si acum e alcoolica.
Stiti cumva cum se numeste? laughing
[scuzati categoria, dar vreau sa il gasesc cat mai repede c:]

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu la ce anime te referi, dar pare interesant. Dacă afli să mă anunţi şi pe mine.

| AddeAdee explică (pentru anonim_4396):

L-am gasit, e Bokura wa Minna Kawaisouwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru AddeAdee):

Mersi pisi.