| Emma0248 a întrebat:

Buna,caut un anime de cam 2 saptamani,problema e ca nu ii stiu numele si nici numele uni personaj,imi aduc aminte ca era de pe Anime Kage dar nu l-am mai gasit
O sa descriu putin din el si daca il stie cineva sa imi raspunda plz laughing

E vb despre un baiat care s-a indragostit de o fata (cu parul mov si scurt) in biblioteca.El urma sa se mute singur in casa unei batrane, iar pe drum a intalnit un ciudat pervers care avea capul bagat in gardul unei scoli care ii stia numele. Cand a ajuns acasa la batrana unde el ar fi trebuit sa locuiasca singur a aflat ca trebuia sa imparta camera tocmai cu ciudatul pe care il intalnise. A vrut sa plece dar apoi a vazut-o din nou pe fata din biblioteca de care se indragostise la prima vedere si a aflat ca si ea locuieste tot acolo, asa ca a hotarat sa ramana si de aici s-au complicat lucrurile.

Eu cam atat stiu...stie unu dintre voi cum se numeste?

1 răspuns:
| Raven a răspuns:

Avea ea ceva mov, cu siguranță dar nu părul, ci ochii.
Bokura wa Minna Kawai-sō-The Kawai Complex Guide to Manors and Hostel Behavior (2014)
https://www.youtube.com/watch?v=GXtT21gGqHQ