| PuscaDorina99 a întrebat:

Heii TPU mi-am descarcat un video cu Naruto si Sasuke vs Madara...la un moment dat Madara baga sabia in sasuke iar naruto cade la pamant dupa il prinde Gaara si il duce la Sakura, am tot incercat sa gasesc acel episod dar fara succes ce se intampla moare Naruto si Sasuke? va rog dati-mi vesti bune ca daca moare Naruto si Sasuke nu stiu ce ma fac,

Răspuns Câştigător
| Sean a răspuns:

Nu iti zic pentru ca nu vreau sa iti dau spoilere, episodul inca nu a aparut, dar manga s-a terminat recent, o poti citi pe site-ul de mai jos in romana, incepe de la capitolu 661-662 si vei vedea toata actiunea ce se intampla fara filiere sau alte lucruri, tot pe site-ul de mai jos poti vedea si anime-ul Naruto sau alte Anime, Manga.

http://anime1kage.info/manga/naruto-manga/

| PuscaDorina99 explică (pentru Sean):

Waw nu-mi vine sa cred ca Obito si Kabuto iau salvat eu nu am citit manga pana acum si nu mi-am dat seama cat de usor era sa o gasesc si ma bucur ca naruto si sasuke nu au murit sunt deja pe la capitolul 674 si am sa citesc in continuare.MULTUMESC :*