| CristinaAndreeaAA a întrebat:

Hey..As vrea sa fac o revista pentru prietenii mei, dar nu stiu ce articole, ce lucruri sa pun in ea....Cum sa fac coperta as vrea o idee, dar vreau idei cat mai creative.Pot desena aproape orice.Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| ValentinnaV a răspuns:

Jurnalele unui adolescent
Gossip for you
Ce e nou?
Despre dragoste si alte aiureli.

Poti da sfaturi persoanelor care au probleme,care nu stiu cum sa iasa dintr-o anumita situatie, poti pune bancuri, mici ganduri cum sunt statusurile, poti face un fel de discutie amuzanta cum sunt cele de la doza de has, 10 lucruri sau de la zmenta, poti pune imagini cu ce e nou in moda, ce se poarta, tinute pentru baieti, pentru fete.
Coperta poate sa fie gen http://static.cinemagia.ro/img/db/movie/02/70/71/the-ugly-truth-131848l.jpg

Un tip si o tipa inconjurati de lucruri, rujuri, parfumuri, mingi de fotbal.

Bafta :*