| RorySan a întrebat:

Hey
As vrea si eu cateva anime gen in care personajul pricipal este baiat si el are deja puteri si cand lupta si chestii descopera ca este foarte puternic si nu il poate distruge nimeni
ceva gen

As vrea sa ma uit la ceva dar nu stiu ce
sau ceva gen:
saijaku muhai na bahamut
ceva care sa aiba si suspans si super puteri dar si putin romance, harem

Va rog ceva care sa fie super

Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Minako01 a răspuns:

Fairy Tail, Noragami, Ao no exorcist(Blue exorcist-animeul asta nu prea are romance in el), Fullmetal Alchemist Brotherhood, Tokyo Ghoul, The familiar of Zero, Soul Eater, Sword Art Online(are 2 sezoane), Hitman Reborn, Bleach, Akame ga kill(putin romance), Attack on Titan, Black Butler, Persona 4(the animation)(animeul asta nu e tocmai cunoscut, mie mi-a placut sper sa iti placa si tie daca il vei urmari), Code Geass.

Sper ca am fost de ajutor. Si multe din caracterele principale din anime-urile de mai sus sunt baieti si au puteri, dar mai sunt unele care nu au chiar puteri(magie, forte supranaturale) sunt doar foarte puternice.

8 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

One Punch Man poate distruge orice

| RorySan explică (pentru MistretulPufos):

Imi poti da si o mica descriere te rog mult
si ce genuri are

| MistretulPufos a răspuns (pentru RorySan):

E un tip Saitama care poate distruge orice dint-o lovitura. Mi se pare ca a fost votat cel mai popular anime din 2015. E cu actiune si comedie. (dar partea cu harem mai putin) nu am vazut toate episoadele. Sunt putine oricum

| OIntrebareIntrebatoare a răspuns:

Parasyte the maxim, boku no hero academia, Jojo's bizzare adventure(are 4 sezoane de 24 ep), altele nu imi vin pe moment

| JackTh3Ripper a răspuns:

Yuyu hakusho

| Catalina278896 a răspuns:

Bleach

| bugmafiiiia a răspuns:

Bleach, one piece