| anonim_4396 a întrebat:

Am cautat pe net anime-ul Boku no Pico si nu l-am gasit nicaieri.
Ma puteti ajuta cu un link, va rog?

13 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

O-O. Ma sochezi. Pe adevarat

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd2):

Acum am aflat in realitate despre ce este, si am decis sa nu mai ma uit, asa ca nu te ingrijora. Ma gandeam ca este despre altceva. Ar fi trebuit sa ma informez mai bine inainte sa postez asa ceva laughing

| HandaSei a răspuns (pentru Mayhem666):

Ești nebun... mai bine îl șterg decât să risc așa cea, link-ul ăla ar fi ultimul lucru de pe pământ pentru care aș vrea apreciere! Și când te gândești că a pornit singur video și m-am uitat din nou involuntar la câteva secunde din el, traumatizant rău... rolling on the floor

| Mayhem666 a răspuns (pentru HandaSei):

As sterge intrebarea, dar trebuie sa o confirm pe e-mail, si am uitat parola laughing, si mi-e prea lene sa o schimb acum, poate o sterg alta data laughing

| Deaad a răspuns:

Vrei sa vezi un anime de gay?

| Bernardus a răspuns:

Https://twist.moe/a/bokunopico/1 Uite aici link, e fain anime-ul btw

| HandaSei a răspuns:

Ești sigur că vrei asta? rolling on the floor

| Mayhem666 a răspuns (pentru HandaSei):

Da, sunt foarte sigur, am auzit ca are doar 3 episoade si stiu despre ce ar fi, ca am vazut un trailer, dar problema e ca nu il gasesc nicaieri pe net. Nu eram sigur daca vreau sa il vad, dar totusi azi m-am decis sa il vad, dar nu il gasesc.

| HandaSei a răspuns (pentru Mayhem666):

Https://twist.moe/a/bokunopico/1

Vizionare plăcută mo, nu știam că ești interesant de așa ceva, dar na, fiecare cu ale lui... rolling on the floor

| Mayhem666 a răspuns (pentru HandaSei):

OMG, am vazut ceva ce nu voiam sa vad, nu stiam ca e chiar asa laughing, m-am razgandit pana la urma, nu mai vreau sa il vad, dar multumesc oricum pentru link, mai vrei funda? Daca vrei, pot sa iti dau funda, pentru ca mi-ai dat link-ul, chiar daca am decis sa nu mai ma uit.

| PrintezsaLuTati a răspuns:

Esti pre curios.-.
>.

| mothboylol a răspuns:

VV Sper sa iti fie de folos VV
http://www.animestreams.net/boku-no-pico-sub/

Iti sugerez sa te uiti la anime-urile yaoi, nu vei regreta o3o