| DianaDidi95 a întrebat:

Ce-mi puteti spune despre Jigoku Shoujo (Hell Girl), am citit ca este un anime, si l-am cautat si eu pe youtube, dar nu cred ca am gasit ce trebuia. Imi puteti spune voi cate ceva? Adica despre ce este vorba si chiar un link cu anime-ul. Fundita

1 răspuns:
| dyannee a răspuns:

Buna! E superb [:x]...Eu l-am vazut mai demult.E vorba despre o fata care o ingroapa, iar ea se trezeste la viata ca Fata Iadului. Apoi, multe aventuri ingrozitoare! >:)
Ti-l recomand daca iti plac chestiile morbide.
http://www.youtube.com/watch?v=tFuIIOzeRJo&feature=fvst
Finally,soundtrack-ul e awesome!:X