| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi recomandati si mie niste manga pe care sa le citesc online.
As vrea ceva cu dragoste intre adolescentii de liceu.
Si as vrea sa nu fie o manga cu foarte multe volume, as vrea sa fie ceva mai scurta.
Ma puteti ajuta? Imi puteti lasa un link unde sa o citesc?
Multumesc anticipat!

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Daca tot le ai cu desenul,, fa-mi si mie emblema lui Arsenal ca s-o pot printa si s-o lipesc undeva pe un perete!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Poate alta data. Ma mai gandesc. Sa vedem daca meriti.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Glumesc,, nu te-as pune sa faci o treaba in + pentru un strain/

| Mayhem666 a răspuns:

Scuzati, am gresit categoria, trebuia pusa la benzi desenate, dar acum nu mai am cum sa o schimb din moment ce deja am apucat sa o postez.

| Deaad a răspuns:

Ti-e dor de liceu?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Nu, dar imi plac genul ala de animeuri, si am zis sa incerc si genul ala de manga.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Juviia):

Pai eu voiam manga de citit, ca la camin de 2 zile videoclipurile merg foarte greu, dureaza 2 ore sa vad un videoclip de 10 minute, si de aceea voiam sa citesc ceva.

| Juviia a răspuns (pentru Mayhem666):

Aa,atunci habar n-am

| Mayhem666 a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

Am intrat acolo si am urmat toti pasii, dar nu stiu unde sa dau ca sa le citesc, ma poti ajuta si cu asta, te rog?