| αиιиαɛǤ a întrebat:

am facut un comic ma scuzati daca nu va place grafica dar nu am tableta grafica si imi cam tremura mouse^^
:http://i.imgur.com/zO3RX.jpg

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

La ce-ţi trebuie tabletă grafică pentru câcatul ăla?
http://i.imgur.com/RKD8B.jpg Ăsta e făcut de mine fără tabletă, fără nimic.Pe primul loc e talentul, pe al doilea ustensilele.

| αиιиαɛǤ explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Bine bravo tie dar nici nu am avut prea mult timp, si in plus mie mi s-a facut la scoala vaccinul in mana dreapta si ma doare si imi tremura foarte tare si inca ma mir ca pot desena cel putin asa. Oricum nu mai critica atat ^^.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Nu e comic X-(, pai atunci ce dracu cauti la categoria asta?!?!?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru InsartIuzarneimHiar):

Băi semi-boule,era o mostră de desen,nu comic,şi aici nu se pun numai comics,poţi pune şi desene, din moment ce lumea cere şi muzică, bancuri etc. nu văd care ar fi problema.Nici ce a făcut ea nu e comic, iar dacă tu crezi că ăla e un comic apăi mă mir că eşti în stare să te ştergi la partea dorsală.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru αиιиαɛǤ):

Critic pentru că orice fel de artă este criticată, mai ales desenul.Iar dacă nu eşti în stare să iei în muflex nişte răspunsuri/critici, de ce ai mai postat "comic-ul"?

| αиιиαɛǤ explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Auzi am vazut prin intrebarile tale ca chiar ai talent big grin poti sami faci si mie un chibi? sau macar sa-mi zici programul in care desenezi, desigur daca vrei, ai facut la multe persoane nu cred ca mai mori sa faci 1 ^^

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru αиιиαɛǤ):

Nu mai fac chibi, momentan.Şi nici nu ştiu când o să mă mai apuc.

| αиιиαɛǤ explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

K dar in ce program le faci?

| αиιиαɛǤ explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

In ce program le faci?

| Sânzăăă a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Cu ce program l-ai facut?

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place e dragut, amuzant...si apropo
SongsoftheSabbathSacrifice daca nu iti place nu mai comenta!

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici nu e ca şi pe facebook, să pună cineva o poză de câcat, şi eu să nu dau like şi să nu comentez.Este o întrebare,deci necesită şi un răspuns, fie el pupincurist, bun sau rău.

| Fragile a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e comic, sunt doar 2 poze, iar chestia asta a fost repetată de n ori.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fragile):

Stiu,dar totusi este bine desenat.

| Fragile a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,e bine desenat, nu sunt făcute acolo forme geometrice ca la alte porcării.Doar că data viitoare,ca să fie comic,trebuie să fie ceva amuzant, original şi mai lung, cât de cât.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fragile):

Da sunt de acord! happy

| jupiterestru a răspuns:

Dragut

| αиιиαɛǤ explică:

Pot sa accept niste critici dar sa nu fie exagerate (nu ma refer la criticile tale) dar unii chiar exagereaza...