| NamelessHuman a întrebat:

Homestuck, anyone?
Am auzit de mult timp despre Homestuck si am inceput zilele trecute sa-l citesc dar sincer, la inceput, e plictisitor. Daca l-a terminat cineva sau a mai trecut prin el... puteti sa-mi spuneti incepand cu ce episoade vin trolli? Cei cu semnele zodiacale? Mor de plictiseala cu John asta!
(am ales categoria respectiva pentru ca mi s-a parut cea mai relevant. Este, de fapt, un webcomic...deci se incadreaza, nu?)

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Trollii apar în partea a 5-a, începând cu Karkat.Cu timpul devine interesant, I suppose.Doar relaxează-te şi continuă să citeşti, că nu cred că vrei..."spoilere".
Totuşi, pe unde ai ajuns cu cititul?

| NamelessHuman explică (pentru Holocaust):

Ah, sunt aproape de inceputlaughingIn casa lui John, dupa ce incearca sa vada daca a venit posta, si se...*ia la bataie cu tatal lui?*Asta facea? Erau amandoi in bucatarie si tatal lui cu tortul in mana si dintr-o data ma simt ca in jocurile acelea cu ninjalaughing Mersi pentru raspuns, vrei fundita?happy

| KillMaster31 a răspuns (pentru Holocaust):

Si eu citesc homestuck si chiar nu stiam in ce parte apar trolli mersi mult

| Holocaust a răspuns (pentru NamelessHuman):

Eu mai am puţin din partea a 6-a, dar mi-e prea lene s-o termin.
Atunci, la început, recunosc faptul că şi eu mă cam plictiseam, dar se recuperează cu apariţia lui Rose şi a lui Dave.
Baftă(la citit).

| NamelessHuman explică (pentru Holocaust):

Mersi multwinking

5 răspunsuri:
| myelys a răspuns:

Si eu citesc Homestuck si stiu cat de plictisitor e la inceput... Dar mereu inceputurile sunt mai... fara actiune.
Apropo, Ce zodie esti?
Eu Sunt Capricorn.