| Qwerty123capa a întrebat:

Am fost zilele trecute sa imi ridic pasaportul si odata cu asta am observat si o greseala de care sunt vinovat eu in cea mai mare masura, culoarea ochilor este trecuta caprui cand ai mei sunt de fapt verzi. Doamna de acolo m-a intrebat: Ochii caprui da? Si eu din neatentie si pentru ca nu am auzit prea bine, i-am raspuns ca da. Urmeaza sa zbor cu avionul in Marea Britanie si as vrea sa stiu daca acest lucru reprezinta o problema sau nu.Scuzati categoria.happy

Răspuns Câştigător
| RKBlue a răspuns:

Pai pasaportul are poza, asa ca...
Si daca te-ar intreba ceva(si nu cred) poti spune ca ti se schimba culoarea ochilor in functie de lumina.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ii pasa nimanui

| TheWznd a răspuns:

Nici măcar nu e vina ta. Funcționarul public de la pașapoarte se presupune că trebuie să îți verifice culoarea ochilor (să se uite la ei) și să te măsoare. Doar că lor le e cam lene.