| Love_4994 a întrebat:

Http://imgur.com/a/2BUQa

Scuzati calitatea foarte proasta... Cel sau cea cu cele mai bune critici si sugestii are funda;;)

Răspuns Câştigător
| ๓ยเ a răspuns:

Ar trebui sa nu le mai faci coarne si sa nu ii faci in paint pentru ca ar fi mai tare sa faci imagini de alea cu trollface si alte chestii

5 răspunsuri:
| GoodIntentions a răspuns:

laughingce fain e mai...:p

Cinca so basit ha? tare oricum

| LLO a răspuns:

Pentru început merge... Dar trebuie oricum să mai lucrezi ceva vreme big grin. Spor:*

| KittyPinker a răspuns:

Karmenkarmenutza dupa intrebarile tale am vazut ca si tu esti o incepatoare. asa ca nu comenta in plus.

si ee nu e prea interesant comicul
bye

| change12 a răspuns:

Nici macar nu am zambit, ca sa faci un comic trebuie sa ai umor in primul rand (ceea ce tu nu ai) apoi sa stii sa desenezi macar un cerc (nici la asta nu te incadrezi)

| JustinEIubyMeu a răspuns:

Esti o incepatoare nu-i asa? mai exersezi putin si totul o sa fie perfect! funda?