| Jackii a întrebat:

Buna TPU azi cand am fost afara am fost lovit cu un pumnal langa nas lovitura este destul de mare
----- http://imgur.com/a/frHAS scuzati calitatea, acum vreau sa stiu daca se vindeca de la sine sau nu si cum o pot ajuta sa se vindece, dau bineinteles funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NAT0 a răspuns:

Serios? Nu mai sta pe TPU, du-te la urgențe.Și da se vindecă de la sine dar greu așa că mai bine du-te la urgențe și o să primeși o rețetă cu niște unguente cu care să te dai.
Sănătate.

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara happy
Trebuia sa te duci la urgente imediat!
Iti era frica ca te va lua la intrebari?
Nu sta asa, mama n u te-a vazut?
Nu trece, mai ales daca rana este adanca...
O seara buna happy

| PeFuga a răspuns:

Poate sa treaca de la sine, dar totodata risti sa se infecteze si sa apara complicatii. Mergi la urgente cat mai repede!