| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca acest desen mi-a iesit destul de bine?

http://imgur.com/gallery/wJgQMey

Stiu ca nu a iesit exact ca cea originala, dar macar mi-a iesit binisor cat de cat?
Scuzati calitatea slaba a pozei!

Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

32 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Big fail, lol. De asta - "AnimeLover95's images are not publicly available."

| Mayhem666 a răspuns (pentru KodrutZ):

Am modificat-o, acum merge?

| RorySan a răspuns (pentru Mayhem666):

E draguta.Dar dupa parerea mea astectul fetei mai ai mult de modificat la el.Aripa pare prea iesit si mai multe unbre dar in rest e frumoasa
Succes in continuarewinking

| Mayhem666 a răspuns (pentru RorySan):

Multumesc pentru sfaturi, am vazut si eu ca fata mai trebuie modificata, dar nu imi iesea exact ca cea originala. happy

| RorySan a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu este nimic.
Exersand vei ajunge ceva maret happy

| Drimmero a răspuns:

Fata de mine care sunt anti-talent la desen, ma fac de ras daca desenez pana si o mana, e ok desenul. Fata trebuie modificata, in rest e ok/

| T0T a răspuns:

E ca un desen făcut la școală în plictiseala oferită de aceasta, dar e ok, merge.

| Iunix a răspuns:

Interesant, poți să încerci să faci și un portret?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Iunix):

Am incercat sa fac si portrete, dar persoanele reale imi ies ca maimutele, deci nu ma pricep la portrete laughing

| RorySan a răspuns:

Nu merge sa vad poza crying

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Unde ii sunt urechile?

| Mayhem666 a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Nu i se vad din cauza parului! Nici in poza originala nu i se vad.

| Juviia a răspuns:

E ciudata..mai mult de atat nu pot zice.

Răspuns utilizator avertizat
| Winddd a răspuns:

În afară de aripă care e prea îndepărtată, a ieșit bine.

| BaNkIeE a răspuns:

Ce varsta ai?=)

| Mayhem666 a răspuns (pentru BaNkIeE):

Conteaza?

| BaNkIeE a răspuns (pentru Mayhem666):

Da.De altfel nici nu intrebam.

| Mayhem666 a răspuns (pentru BaNkIeE):

Am aproape 21, de ce?

| BaNkIeE a răspuns (pentru Mayhem666):

Desenul ti-a iesit la nivelul unui copil de vreo 13 ani.Nu vreau sa te jignesc, dar nu prea ai talent la desen.
Chiar daca vei continua sa desenezi in fiecare zi, nu cred ca vei obtine vreodata rezultate deosebite.

| Mayhem666 a răspuns (pentru BaNkIeE):

Sa stii ca nu toti suntem pictori innascuti, si daca nu avem talent la desen, asta nu inseamna ca nu trebuie sa desenam, daca ne plece, o facem. Asta e doar parerea ta. Cunosc persoane mai mari decat mine, si deseneaza la nivelul unui copil de 6 ani, deci mult mai rau decat mine.
Tu stii sa desenezi mai bine?

| T0T a răspuns (pentru BaNkIeE):

Parcă am fi pe un site de critici de artă, cât de în serios luați un biet desen care probabil e făcut în plictiseală. Tu ești talentat, sunt sigur că creațiile tale nu zac în beciul tău ci într-o expoziție de artă, iei și bani pentru ele. Dacă deja nu ai prea multe solicitări ține-mă a curent.

| BaNkIeE a răspuns (pentru Mayhem666):

1.Sunt de acord ca nu toti avem talent la desen.
2.Nu am zis ca nu trebuie sa mai desenezi, dar nu-mi place ca toti te mint, zicand ca desenul e ok.
3. Daca desenam mai rau decat tine, nu mai comentam...

| Mayhem666 a răspuns (pentru BaNkIeE):

Daca lor desenul li se pare ok, nu inseamna ca ma mint. Daca nu le placea si imi spuneau ca a iesit bine, atunci era o minciuna. Trebuie sa stii sa faci o diferenta intre aceste doua lucruri.

| BaNkIeE a răspuns (pentru T0T):

Ba,daca vreti, eu va las sa va pupati in fund unu pe altul mai departe, zicand ca desenul asta chiar e frumos.
Am incercat sa nu-l mint ca si ceilalti si uite cum imi sar toti in caprolling on the floor))incredibil...

| Mayhem666 a răspuns (pentru BaNkIeE):

Nu vreau sa par rautacios, sau ceva, dar daca ai chef sa descurajezi oamenii si sa le distrugi buna dispozitie, du-te in alta parte, nu te oblig sa imi raspunzi la intrebari.

| T0T a răspuns (pentru BaNkIeE):

Amin.

| BaNkIeE a răspuns (pentru Mayhem666):

Imi cer scuze ca ti-am zis ceia ce gandeam... Data viitoare(daca iti mai raspund) o sa stiu sa te mint.Nu-ti distrug dispozitia si nu se mai ia nimeni de raspunsul meu.profitam ambii.

| Mayhem666 a răspuns (pentru BaNkIeE):

Haha, ce sarcastic esti, aproape ca m-ai facut sa rad. Aproape!

| Brinza_Alina_1997 a răspuns:

E frumoas desenul tau