| anonim_4396 a întrebat:

Http://otherscreations.wordpress.com/2011/12/24/rapirea- lui-mos-craciun/ - rapirea lui Mos Craciun

Ce parere aveti despre asta?

1 răspuns:
| Kiduutza a răspuns:

Eeeh...nu as prea crede ca au facut`o intentionat pentru ca sunt pe strada masini de politie care trec pe acolo si nah.happydaca ii vede politia ii aresteaza pentru furt calificat. Sunt camere de filmat pe acolo. Pana la urma cine a fost acolo in padure sa filmeze oare? si cum a putut sa mai dea si pe net asa porcarie? Funda?