| necunoscutul a întrebat:

Ce parere aveti despre rapirea crestinilor, care va avea loc forte aproape de perioada an care ne aflam?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu mai bine rapesc cocalarii si pitipoancele?

| raine a răspuns:

Musulmanii raman?
chiar nu stiu despre ce este vorba. poti da mai multe detalii?
chiar sunt si eu curios. urmeaza o rapire (in masa?)
si eu nu stiu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cnd spui rapirea crestinilor te referi la ce am auuzit eu cum ca in 2011-2012 ar veni dracii dn cer si ne-ar rapi?rolling on the floornu stiu ce sa zic.snt destul de credula sunt pasionata de aceste lucruri ma caracterizeaza pentru ca sunt scorpion