| xXxDropsBoyXxXLăvMeee a întrebat:

Iata si partea 1 din TPU vs vampiri http://i.imgur.com/o27Fn.png mie mi se pare destul de faina dar partea a doua o voi face BestiAla

14 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Mi-e frica sa intreb da' ce era in paharele alea?laughing

| xXxDropsBoyXxXLăvMeee explică (pentru EvangelineDS):

In pahare era bere-amestecata cu sange de bere:p

| EvangelineDS a răspuns (pentru xXxDropsBoyXxXLăvMeee):

Aaaaa, pot sa iau si eu?

| dadasssssssss a răspuns:

Sunt genialllllllll "sa mancam o prajitura". *mananca o prajitura*
Scuze ca nu am facut un comment mai lung dar trebuie sa fug ca acum Stela2020 o sa ma impuste in timp ce ma spanzur cu un cutit in burta si un topor in cap pentru ca i-am dat pizza pe jos.
Hopa...cineva a spart usa. Mai bine sar pe geam.

| dadasssssssss a răspuns (pentru dadasssssssss):

I-am mai si scris numele cu un singur l in loc de 2. O sa mor...a stai. In comic sunt vampir. Am mai multe vieti. big grin

| 84738493 a răspuns (pentru dadasssssssss):

Uiti ca m`ai muscat...Si eu o sa te chinui in fiecare viata pe care o sa o ai...Cea mai mare greseala a ta sa ma musti.Ca sa am o gramada de vieti.Muahaha.

| AnneBre a răspuns:

Nu-mi placestraight face

| lalalalallll a răspuns:

Da chiar, s-a uitar careva la ''Bona mea e un vampir''?

| AnaBlackVampire a răspuns:

Ceva mai bine!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Fă-l mai mare ca să nu mă mai orbăcăiesc în încercarea de a citi ceva.

| 84738493 a răspuns:

DexStaro mi-a dat pizza pe jos...O sa plateasca pentru asta angry

| キョロちゃん a răspuns:

Marfa raurolling on the floorrolling on the floor bv! abia astept partea a doua ^~^

| Renamon a răspuns:

Grafica e buna. Ideea la fel. mai muncesti un pic si va iesi super tare.

| DruggedCandy a răspuns:

Destul de amuzant straight facestraight facestraight face