| Gigicapitica a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva un anime gen super lovers și hitorijime my hero?
Țin să menționez c-am văzut deja junjou romantica și love stage.

Răspuns Câştigător
| Justme1997 a răspuns:

Doukyuusei
No. 6
Yuri on ice

11 răspunsuri:
| Gigicapitica explică (pentru Justme1997):

Le-am văzut:/

| Justme1997 a răspuns (pentru Gigicapitica):

Hmm banana fish?

| Kuroo a răspuns:

Dakaretai. Stiu doar ca e despre doi baieti, nu m-am uitat, nu stiu daca se aseamana foarte bine cu exemplele tale, dar sper sa fi ajutat.

| Yasmina203 a răspuns:

Ca super lovers e Boku no Pico

| Gigicapitica explică (pentru Yasmina203):

Fix Boku no Picohappy
L-am văzut, nu seamănă deloc, dacă încercai să mă păcălești.

| Gigicapitica explică (pentru Kuroo):

Nu-l pot găsi subtitrat în română și sincer nici măcar în engleză nu l-am găsit sad

| Kuroo a răspuns (pentru Gigicapitica):

Https://shinobifansub.com/......-01.16890/
Aici. Apesi pe "SURSA ONLINE-MEGA" si iti apare episodul mai jos, Sper ca e acelasi anime, nu l-am vazut.

| Deleb a răspuns:

Recent am inceput sa ma uit si eu la genul asta de anime si am inceput tot cu hitorijime my hero, care mi-a placut super mult.
Dupa o lunga cautare, am dat de filmul asta anime "Doukyuusei", care este foarte frumos, mi-a placut la nebunie si seamana cu hitorijime my hero.
Un alt anime de genul, la care ma uit acum e "Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu.".

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=9NQ-h3FpjR8 uitate la asta are 3 sezoane + filmul predacon rising

| Marisa11 a răspuns (pentru Deleb):

Unde îl pot găsi sub în rom Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu.".

| Marisa11 a răspuns (pentru Deleb):

Unde il pot gasi