| HaruNoHate a întrebat:

Imi spune si mie careva cine e Jeff the killer? happy

Răspuns Câştigător
| neca a răspuns:

Jeff the killer e un personaj dintr-un creepypasta.
creepypasta sunt povesti despre criminali, criptizii, traume psihologice, etc.
in creepypastaul original jeff e un copil a carui fata este arsa intr-un incendiu apoi inebuneste is taie obraji si pentru a putea zambi mereu isi omoara parinti si apoi merge in lume sa omoare oameni la intmplare

| neca a răspuns (pentru neca):

Si isi taie obraji pentru a putea zambi mereu, isi omoara parinti si apoi merge in lume sa omoare oameni la intmplare *

4 răspunsuri:
| diteradrian a răspuns:

Jeff the killer laughing este numele unui baietel, de prin state, despre care se spune ca ar fi fost un criminal. Prea multe detalii nu ai sa gasesti, pentru ca este o legenda big grin

| dsKeli a răspuns:

Jeff the killer e un nume happy