| Adda25 a întrebat:

În Naruto Shippuuden, în ce episod o sa reușească Naruto sa-l controleze pe kiuuby? Dau funda

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

După episodul 260. Până în episodul 285 oricum.

3 răspunsuri:
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, Adda, nu e frumos sa dai un spoiler, e destul de urat, uita-te in continuare si priveste povestea, daca stii ce se intampla surprizele dispar, deci de ce sa te mai uiti?
Reuseste la un moment dat dar se pierde frumusetea. nu ii vad rostul.
Sa ai vizionare placuta in continuare.
Sa ai o zi placuta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru BeardedSamurai):

Nu e spoiler, e o chestie care a fost acum sute de episoade...

poate pentru unii o fi spoiler, dar pentru ff putini tongue

revenind la intrebare, pe la episodul 245-250 era chestia aia cu vulpea, din cate imi amintesc.

| Adda25 explică (pentru BeardedSamurai):

Nu am dat un spoiler, pentru cei care o sa caute intrebarea si raspunsul, este treaba lor daca vor sa afle raspunsul inainte sau nu, o sa ma uit in continuare doar ca sunt prea curioasa ce o sa se intample. Plus ce intrebari vreau, asa ca oricine altcineva. Sa ai o zi frumosa! happy