| Blablablaaaablaaaaa a întrebat:

Pentru fanii naruto shiipunden, cate cozi a le lui Kiuuby o sa reuseasca sa controleze naruto pana la final?

Răspuns Câştigător
| Alexeee a răspuns:

Pai vulpea este deja sub controlul lui dar inainte daca aparea a 3a coada deja kiuubi il controla poti sal vizionezi pe animekage.com daca doresti.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate cozi a le lui Kiuuby?laughing... kuuby Are 9 cozi Si naruto deja controleza vulpeawinking Uita-te la ep! Bft

| Blablablaaaablaaaaa explică:

Pana acum, ce am vazut eu ca naruto controleaza 3 cozi dar pana la final o sa le controleze pe toate?

| Blablablaaaablaaaaa explică:

Ma rog Agaspar ptimesti funda.