| AiEnma97 a întrebat:

Intrebare pentru cunoscatori: Ce credeti despre Death Note? Merita vazut?
Va rog nu scrieti faze din anime, pentru ca vreau sa vad eu singura.

Răspuns Câştigător
| JiTerra a răspuns:

Atat povestea cat si personajele sunt ..super blushing fara cuvinte ^^

10 răspunsuri:
| JiTerra a răspuns:

Merita

| AiEnma97 explică (pentru JiTerra):

Cred ca o sa ma apuc de el. happy

| JiTerra a răspuns (pentru AiEnma97):

Atat povestea cat si personajele sunt ..super blushing fara cuvinte ^^

| HonneOnna a răspuns:

Da, cel putin prima jumatate merita vazuta pana in cel mai mic detaliu..Este foarte bine facut si e un anime de genul once in a lifetime dupa parerea mea. Sper sa.ti placahappy

| UnVis a răspuns:

Dupa mine e un anime super bun!happy Are o super poveste care e gandita pana la ultimul detalii iar personajelcrapi cad le vezi ca bin sunt foramte artistic dar si la replici.

| Bufferia a răspuns:

Da merita e interesant

| AiEnma97 explică:

Mersi tuturor! Am vazut tot anime-ul in 3 zile! Deci jur ca nu m-am putut opri! A fost prea fain!(si prea scurt sad ) L (Ryuuzaki) a fost cel mai tare! Mi-a parut asa de rau cand a muriiit! crying
Light era prietenul lui! Cum sa-i faca una ca asta? Si s-a folosit de toata lumea! Cred ca puterea carnetului l-a corupt si l-a facut sa se piarda pe sine. Oricum, m-am bucurat la sfarsit cand l-au prins Near si Mello (nu ma asteptam sa lucreze impreuna). Cred ca L nu l-a putut prinde deoarece era singur.

Răspuns utilizator avertizat
| ミハイル a răspuns:

E foarte interesant si plin de mister, te tine mult in suspans. Merita vazut din toate puncetle de vedere grafica, replici etc.

| LovellyDoll a răspuns:

Nu e super.E GENIAL :X